Розпорядження Тарутинського селищного голови № 154-ОД від 06.10.2023 року “Про скликання чергової 41-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Пов’язані посилання:


154-ОД-06.10.2023-СКЛИКАННЯ-ЧЕРГОВОЇ-41-СЕСІЇ-НА-17.10.2023.docxЗавантажити
Друк

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про скликання чергової 41-ї сесії

Тарутинської селищної ради восьмого

скликання

 

Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1, 4, 5, 10, 13, 15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

1. Скликати чергову сорок першу сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 06.10.2023 року, пленарне засідання якої провести 17.10.2023 року о 11.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою: смт Тарутине, вул. Широка, 1.

2. Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової сорок першої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

3. Секретарю селищної ради здійснити організаційне забезпечення підготовки та проведення пленарного засідання сорок першої сесії Тарутинської селищної ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Тарутинський селищний голова                                                          Сава ЧЕРНЄВ

 

№  154-ОД

06.10.2023

 


 

Додаток до розпорядження

селищного голови

від 06.10.2023 №  154-ОД

 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання сорок першої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

                                                                        17 жовтня 2023 року, початок о 11.00

 

11.00-11.02 Затвердження рекомендованого порядку денного чергової  сорок першої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання.

 

Доповідач:  ЧЕРНЄВ

Сава Степанович

 Тарутинський селищний голова

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової сорок першої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

 1. Про надання дозволу на списання основних засобів відділу освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради Одеської області.
 2. Про затвердження акту приймання-передачі основних засобів.
 3. Про зміну найменування Рівненського ліцею Тарутинської селищної ради Одеської області та затвердження Статуту у новій редакції та Положення Лужанської філії Рівненського ліцею.
 4. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 15.06.2023 року № 2646-VІІІ «Про реорганізацію Лужанської початкової школи Тарутинської селищної ради Одеської області, затвердження Статуту Рівненського ліцею у новій редакції та Положення Лужанської філії Рівненського ліцею».
 5. Про затвердження передавального акту передачі основних засобів Лужанської початкової школи Тарутинської селищної ради Одеської області правонаступнику – Рівненському ліцею Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.
Доповідач: КУШНІР

Оксана Іванівна

            Начальник відділу освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради

 

 1. Про оприлюднення проєкту регуляторного акту-проєкту рішення Тарутинської селищної ради «Про затвердження Правил утримання домашніх, свійських тварин та птиці на території Тарутинської територіальної громади».
Доповідач: МЛАДІНОВА

Ольга Дмитрівна

Начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та ЖКГ Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області на 2024 рік
Доповідач: ПУЛЄВА

Ірина Василівна

 

генеральний директор Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради Одеської області на 2024 рік
Доповідач: МІЛАНОВА

Меланія Петрівна

директор Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про встановлення надбавки за вислугу років Тарутинському селищному голові ЧЕРНЄВУ С.С.
Доповідач: АБРАМЧУК

Тамара Іванівна

начальник відділу організаційно-кадрової роботи Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 09.12.2020р. №24-VIII «Про утворення виконавчого комітету Тарутинської селищної ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».
Доповідач: АБРАМОВА

Олена Михайлівна

секретар виконавчого комітету Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про надання згоди на безоплатну передачу нерухомого майна з комунальної власності Тарутинської селищної територіальної громади до державної.
Доповідач: ТОПАЛ

 Дарія Іванівна

начальник юридичного відділу Тарутинської селищної ради
 1. Про безоплатну передачу побутових електричних обігрівачів з балансу Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області мешканці с. Виноградівка Болградського району Одеської області Пімоновій Ірині Василівні.
 2. Про безоплатну передачу генератора бензинового з балансу Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області мешканці на баланс Березинського ліцею Тарутинської селищної ради Одеської області.
 3. Про безоплатну передачу генератора бензинового з балансу Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області мешканці на баланс відділу культури та туризму Тарутинської селищної ради.
     Доповідач: ТОРЛАК

Наталія Іллівна

начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення апарату  Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про затвердження звіту начальника КП «ВУЖКГ» за перше півріччя 2023 року.
Доповідач: АБАРЖИ

Максим Іванович

            Керівник КП «ВУЖКГ»

 

 1. Про затвердження звіту щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тарутинської селищної територіальної громади за І півріччя 2023 року.
Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Володимир Володимирович

 начальник відділу економіки, інвестицій та сільського господарства Тарутинської селищної ради

 

 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 23 грудня 2022 року № 2419-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради  на 2023 рік».

 

Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтівна

начальник фінансового управління Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про затвердження технічної документації щодо поділу та об'єднання земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: Одеська область, Болградський район, смт Тарутине, вул. Набережна, 9а.
 2. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області № 2502-VIII від 28.02.2023 року «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення СВК "БЕСАРАБСЬКИЙ" за адресою: с. Підгірне, вул. Широка, 2а.».
 3. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області № 2802-VIII від 22.09.2023 року «Про передачу в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. КАРАЖЕЛЯСКОВІЙ С.В.».
 4. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Плакош Світлані Дмитрівні.
 5. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з СФГ "РЕНЕССАНС".
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Петльован Надії Семенівні.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Кічуку Максиму Георгійовичу (0,6000 га)
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Кічуку Максиму Георгійовичу (2,1762 га)
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Кічуку Максиму Георгійовичу (1,8839 га)
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Желясковій Світлані Михайлівні.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Арнауту Івану Афанасійовичу.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мельниченко Наталі Миколаївні.
 13. Про затвердження АКТ № 1 щодо визначення розміру збитків власникам землі землекористувачами.
 14. Про прийняття у комунальну власність земельних ділянок.
 15. Про проведення інвентаризації земельних ділянок за адресою: смт Тарутине вул. Шевченка Тараса.
 16. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.

 

Доповідач: ДЕДЕ

Сергій Степанович

    голова постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.
 1. Різне.

Без коментарів.