Проєкти рішень виконавчого комітету Тарутинської селищної ради до 42-го чергового засідання 27.07.2023 року


Пов’язані посилання:


* Для перегляду натисніть на назву проєкту рішення чи додатку, а для скачування файлу на “Завантажити”

№ згідно з порядком денним

Назва проєкту рішення чи додатка до нього

1 Про результати діяльності дільничних офіцерів поліції щодо забезпечення публічної безпеки та правопорядку, протидії злочинності на території Тарутинської селищної ради за І півріччя 2023 року

X

 

Довідка про результати оперативно-службової діяльності ДОП відділення поліції № 2 Болградського РВП ГУНП в Одеській області за період з 01.01.2023 р. по 30.06.2023 року ( Тарутинська ОТГ )

X

 

2 Про стан виконання за І півріччя 2023 року заходів цільових програм на 2021-2023 роки : «Здоров’я», «Доступна медицина», «Фінансова підтримка КНП «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради Одеської області.

X

 

3 По стан імунопрофілактики дитячого населення Тарутинської селищної територіальної громади за І півріччя 2023 року.

X

 

4 Про стан виконання за І півріччя 2023 року заходів цільових програм: «Здоров’я» на 2021-2023 роки», «Доступна медицина» на 2021-2023 роки», «Фінансова підтримка КНП «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області на 2023-2025 роки».

X

 

5 Про звіт щодо проведеної роботи відділом культури та туризму селищної ради за І півріччя 2023 року

X

 

6 Про стан розгляду звернеь громадян у Тарутинській селищній раді за І півріччі 2023 року.

X

 

7 Про підготовку закладів освіти Тарутинської селищної ради до початку 2023-2024 навчального року.

X

 

8 Про взяття на квартирний облік *** *** ***.

X

 

9 Про взяття на квартирний облік *** *** ***.

X

 

10 Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна *** *** ***.

X

 

11 Про надання дозволу на виготовлення технічного паспорту *** *** *** на квартиру №***, що розташована по вул. ***, ***, смт Березине.

X

 

12 Про оприлюднення проєкту рішення - регуляторного акту «Про проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з метою забезпечення проведення конкурсу із обрання перевізників по перевезенню пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Тарутинської селищної територіальної громади

X

 

13 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та вивозу рідких побутових відходів і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ВУЖКГ».

X

 

14 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «РІВНЯНСЬКИЙ».

X

 

15 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ПОБУТОВЕЦЬ».

X

 

16 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ДЖЕРЕЛО».

X

 

17 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «СІЛЬКОМУНГОСП».

X

 

18 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ЛЕЙПЦИГ»

X

 

Без коментарів.