ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення виконавчого комітету Тарутинської селищної ради “Про проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з метою забезпечення проведення конкурсу із обрання перевізників по перевезенню пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Тарутинської селищної територіальної громади”


ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення виконавчого комітету Тарутинської селищної ради “Про проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з метою забезпечення проведення конкурсу із обрання перевізників по перевезенню пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Тарутинської селищної територіальної громади

 

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта» (зі змінами) Тарутинська селищна рада повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення виконавчого комітету “Про проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з метою забезпечення проведення конкурсу із обрання перевізників по перевезенню пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Тарутинської селищної територіальної громади”, та аналізу його регуляторного впливу з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Метою прийняття рішення “Про проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з метою забезпечення проведення конкурсу із обрання перевізників по перевезенню пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Тарутинської селищної територіальної громади” є впорядкування та належної організації діяльності у сфері діяльності по перевезенню пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Тарутинської селищної територіальної громади. Поштова та електронна адреса розробника проєкту регуляторного акта, на яку приймаються зауваження та пропозиції: Тарутинська селищна рада, вул. Красна, 201, смт. Тарутине, Болградський район, Одеська область, 68500; e-mail: tarutinops@gmail.com

Повну редакцію зазначеного проєкту регуляторного акта – проєкту рішення та аналіз його регуляторного впливу розміщено для публічного обговорення на офіційному веб-сайті Тарутинської селищної ради: https://www.tarutyne-sr.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення поштою або в електронній формі на вищевказані адреси.

З повним текстом проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Тарутинської селищної ради можна ознайомитись щоденно (з 08.00 до 17.15, п’ятниця: з 08.00 до 15.00, крім вихідних) за адресою: вул. Красна, 201, смт. Тарутине, Болградський район, Одеська область, 68500.

Без коментарів.