ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Тарутинської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території смт Тарутине Тарутинського району Одеської області»

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення Тарутинської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території смт Тарутине Тарутинського району Одеської області»

Керуючись ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади Державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Тарутинської селищної ради, Тарутинського району, Одеської області повідомляє про оприлюднення з 28 лютого 2019 року в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Тарутинської селищної ради  за електронною адресою tarutyne-sr.gov.ua в розділі «Регуляторна політика» проекту рішення  «Про затвердження Правил благоустрою території  смт Тарутине Тарутинського району Одеської області» та аналізу регуляторного впливу.

Розробником проекту вказаного рішення є виконавчий комітет Тарутинської селищної ради.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту  та аналізу регуляторного впливу подаються юридичними та фізичними особами, їх об’єднаннями, протягом одного місяця з дня оприлюднення  з 8 00 до 17 00 (перерва з 13-00 до 14-00 ) у письмовому вигляді за адресою Тарутинської селищної ради : 68500, смт Тарутине, вул. Красна,  201. E-mail: tarutinops@gmail.com.

Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень).

 

 

 Тарутинський селищний голова                                          І.І.Куруч

Без коментарів.