ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Тарутинської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території смт Тарутине Тарутинського району Одеської області»

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Тарутинської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території смт Тарутине Тарутинського району Одеської області»

Керуючись ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади Державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Тарутинської селищної ради, Тарутинського району, Одеської області повідомляє про оприлюднення з 28 лютого 2019 року в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Тарутинської селищної ради  за електронною адресою tarutyne-sr.gov.ua в розділі «Регуляторна політика» проекту рішення  «Про затвердження Правил благоустрою території  смт Тарутине Тарутинського району Одеської області» та аналізу регуляторного впливу.

Розробником проекту вказаного рішення є виконавчий комітет Тарутинської селищної ради.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту  та аналізу регуляторного впливу подаються юридичними та фізичними особами, їх об’єднаннями, протягом одного місяця з дня оприлюднення  з 8 00 до 17 00 (перерва з 13-00 до 14-00 ) у письмовому вигляді за адресою Тарутинської селищної ради : 68500, смт Тарутине, вул. Красна,  201. E-mail: tarutinops@gmail.com.

Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень).

 

 

 Тарутинський селищний голова                                          І.І.Куруч

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Без коментарів.