ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Тарутинської селищної ради «Про встановлення тарифу на послуги водопостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів, та вивезення рідких побутових відходів які надає Комунальне підприємство «ВУЖКГ»»

Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Тарутинської селищної  ради «Про встановлення тарифу на послуги водопостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів, та вивезення рідких побутових відходів які надає Комунальне підприємство «ВУЖКГ»»

Даний проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до нього розміщений на офіційному Веб-сайті Тарутинської селищної ради (https://www.tarutyne-sr.gov.ua/)  і на  сторінках газети «Знамя труда» з метою обговорення.

Проект рішення розроблено у зв’язку зі зміною вартості складових на послуги водопостачання,водовідведення, вивезення твердих побутових відходів, та вивіз рідких побутових відходів, які надає  Комунальне підприємство «ВУЖКГ» та з метою приведення тарифів у відповідність до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу будуть прийматись у письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання та їх об’єднань, інформаційно-дорадчих органів  протягом місяця з дня опублікування проекту рішення на поштову адресу розробника.

Розробником цього документу виступає виконавчий комітет Тарутинської селищної ради, до якого просимо надсилати пропозиції та зауваження за поштовою адресою : 68500 Одеська обл., Тарутинський район, смт. Тарутине, вул. Красна, 201, тел. 3-14-56.

 

 

 Тарутинський селищний голова                                                        І.І.Куруч

Без коментарів.