ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акту – проєкту рішення Тарутинської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2024 рік на території Тарутинської селищної ради»


Повідомлення

про оприлюднення проєкту регуляторного акту – проєкту рішення Тарутинської селищної ради  «Про встановлення  місцевих податків і зборів на 2024 рік на території Тарутинської селищної ради» та аналіз регуляторного впливу

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних осіб та суб’єктів господарювання, Тарутинська селищна рада повідомляє про оприлюднення на сайті Тарутинської селищної ради проєкту рішення «Про встановлення  місцевих податків і зборів на 2024 рік на території Тарутинської селищної ради» та аналізу регуляторного впливу за посиланням https://www.tarutyne-sr.gov.ua/. та на стендах  в старостинських округах громади.

Стислий виклад змісту проєкту: встановлюються місцеві податки та збори на 2024 рік відповідно до вимог Податкового кодексу України з метою врегулювання оподаткування фізичних осіб та суб’єктів господарської діяльності, які зобов’язані сплачувати податки та збори до бюджету Тарутинської селищної ради.

Розробники проєкту рішення: відділ економіки, інвестицій та сільського господарства та фінансове управління Тарутинської селищної ради.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення проєкту відповідного рішення за адресою: вул. Широка, 1, смт.Тарутине, Болградський район, Одеська область, 68500, Тарутинська селищна рада або на електронну адресу:tarutinops@gmail.com.

Без коментарів.