ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Тарутинської селищної ради «Про затвердження Правил утримання домашніх, свійських тварин та птиці на території Тарутинської територіальної громади»


ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта - проєкту рішення Тарутинської селищної ради

«Про затвердження Правил утримання домашніх, свійських тварин та птиці на території Тарутинської територіальної громади»

Згідно до вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань оприлюднюється  проєкт рішення Тарутинської селищної ради  «Про затвердження Правил утримання домашніх, свійських тварин та птиці на території Тарутинської територіальної громади» розроблений  Відділом містобудування,  архітектури, інфраструктури та ЖКГ Тарутинської селищної ради.

Проєкт спрямований на виконання вимог чинного законодавства, врегулювання відносин у сфері поводження з домашніми, свійськими тваринами та птицею, забезпечення відповідного санітарного, екологічного та епізоотичного стану території громади.

Підставою для розробки проєкту регуляторного акту є закон України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закон України «Про благоустрій населених пунктів», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про тваринний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про ветеринарну медицину», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб».

Проєкт рішення та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області (розділ «Регуляторна політика»).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються у письмовій формі  протягом  одного місяця з дня оприлюднення даного проєкту рішення на адресу розробника: 68500 смт. Тарутине, вул. Красна, 201 відділ містобудування,  архітектури, інфраструктури та ЖКГ Тарутинської селищної ради, або e-mail: tararx@ukr.net , тел – 0963656987.

Без коментарів.