Про Тарутинський соціальний гуртожиток для дітей – сиріт та покладені на нього завдання

Друк

На території Тарутинської селищної громади існує Тарутинський соціальний гуртожиток для дітей – сиріт, який є комунальним закладом для тимчасового проживання дітей - сиріт, та дітей  позбавлених батьківського піклування, віком від 15-18 років, та осіб, з числа дітей позбавлених батьківського піклування віком  від 18 до 23 років. Дана установа є комунальною, місцезнаходження,  юридична адреса, та місце надання соціальних послуг знаходиться за адресою: 68500. смт.Тарутине, вул. Красна,185. Соціальний гуртожиток розрахований на 20 осіб. Основними завданнями гуртожитку є надання соціальних послуг з підтриманого проживання, соціальної інтеграції та реінтеграції особам, які тимчасово проживають у гуртожитку.

 Гуртожиток відповідно до покладених на нього завдань:

1) забезпечує створення соціально-побутових умов для осіб, які тимчасово проживають у гуртожитку;

2) забезпечує навчання, розвиток і підтримку навичок самостійного проживання зазначених осіб, зокрема шляхом сприяння наставництву, надає допомогу в аналізі життєвих ситуацій, визначенні основних проблем і шляхів їх розв’язання, складенні плану виходу із складної життєвої ситуації, організації розпорядку дня, веденні домашнього господарства;

3) надає особам, які тимчасово проживають у гуртожитку, психологічну допомогу, інформацію з питань соціального захисту населення, допомогу в оформленні документів, організації взаємодії з іншими фахівцями та службами, сприяє отриманню безоплатної правової допомоги, реєстрації місця проживання (перебування), отриманню (відновленню) житла, працевлаштуванню тощо;

4) у разі потреби організовує надання зазначеним особам екстреної медичної допомоги.

На теперішній час в соціальному гуртожитку  мешкає 7 осіб. Серед них одна особа, що  надано статус дитини, яка постраждала  в наслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

У гуртожитку, є всі належні умови для комфортного проживання: столова, душеві кімнати, прачечна, туалети, кімната відпочинку та 8 кімнат.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.