Право баби та діда, прабаби та прадіда на спілкування з онуками, правнуками

Друк

Службою у справах дітей Тарутинської селищної ради 03.08.2022 року був проведений профілактичний рейд до с. Красне Тарутинської селищної ради,  з метою розв’язання спору між бабусями щодо участі у вихованні онуки.

Згідно ст. 257 Сімейного кодексу України - баба, дід, прабаба, прадід мають право спілкуватися зі своїми внуками, правнуками, брати участь у їх вихованні. Батьки чи інші особи, з якими проживає дитина, не мають права перешкоджати у здійсненні бабою, дідом, прабабою, прадідом своїх прав щодо виховання внуків, правнуків. Якщо виникли перешкоди у спілкуванні з онуками, дід чи баба мають право звернутися із заявою до органу опіки та піклування про захист прав та інтересів малолітніх або неповнолітніх онуків.  

Сім’я і родинний простір повинні бути територією любові і дружби. Чим більше дружніх, люблячих родичів, тим спокійніше і впевненіше почуває себе дитина. І не забувайте, що від вашого ставлення до старшого покоління залежить те, як ваші дорослі діти будуть ставитися до вас у майбутньому.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.