Про ситуацію в Тарутинській громаді

Друк

Станом на 3 травня ситуація в Тарутинській громаді залишається спокійною та контрольованою. Надзвичайних подій не було.

Усі заклади та підприємства працюють у штатному режимі.

✅ Комунальними підприємствами з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства забезпечується водопостачання, водовідведення та вивіз сміття.

До Поминальних днів привели до належного стану кладовища селищ та сіл. Проводяться роботи по зачищенню сміттєзвалищ.

✅ У відділі соціального захисту зареєстровано 1249 вимушено переміщених осіб з Київської, Луганської, Донецької, Харківської, Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей, які проживають на території Тарутинської громади. Цим людям надається необхідна підтримка, видається гуманітарна допомога, у разі необхідності вони забезпечуються медичними послугами.

✅ Роздано 1420 продуктових наборів мешканцям і сім’ям громади, що перебувають у складних життєвих обставинах, а також біженцям, а це: 2840 кг муки, 3550 кг картоплі, 2840 кг круп, 1420 кг макаронних виробів, 1420 консервів, 1420 л олії.

✅ Продовольчий резерв для населення громади, який складається з основних продуктів харчування, сформований на 26%. Забезпеченість м’ясом складає 86%, борошном – 60,9%, медом – 33%, макаронами – 25%, а картоплею (яка зараз довго не зберігається) – на 3%,  цукром – на 2%.

✅ Об’єкти торгівлі працюють стабільно. Перебоїв у постачанні продуктів харчування не має. Магазини  добре забезпечені продуктами.

✅  Працюють усі медичні заклади громади.

✅ Минулого тижня до громади надійшла гуманітарна допомога з Координаційного штабу Болградського району та від благодійних фондів «ЧЕРРІ-Т» та  «Південний – Берег»: одяг, дитяче харчування, засоби гігієни, медичний матеріал.

✅ Найпростіші укриття (бомбосховища) укомплектовані продуктовими наборами та аптечками.

Шановні мешканці Тарутинської громади! Зберігайте спокій та слідкуйте за інформацією, яка публікується на офіційних ресурсах.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.