ЕПІДЕМІЧНА  СИТУАЦІЯ  В  ТАРУТИНСЬКІЙ  ГРОМАДІ

Друк

Станом на 29.11.2021 року у ковідному відділенні Тарутинської центральної лікарні знаходиться 31 хворий, на штучній вентиляції легенів перебувають 2 хворих. Протягом минулого тижня до ковідного відділення поступив 21 хворий, виписано 24, померло 3.

60 хворих на COVID-19 перебувають на амбулаторному лікуванні, у тому числі 4 дітей. За минулий тиждень одужали 79 хворих на коронавірус, що знаходились на амбулаторному лікуванні.

Медичними працівниками КНП «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» вакциновано 7139 мешканців Тарутинської та Бородінської громад, з них: першу дозу вакцинації отримали 4001 чол., другу – 3138 чол.

Вакцинованих мешканців Тарутинської громади – 5185, з них: першу дозу вакцинації отримали 2624 чол., другу – 2561 чол.

Керівництво Тарутинської селищної ради закликає жителів Тарутинської громади вакцинуватися, вакцинація – це єдиний дієвий засіб захистити себе та своїх рідних, близьких і оточуючих від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби. Для уникнення подальшого поширення інфекції дотримуйтесь соціальної дистанції, масочного режиму, правил особистої гігієни та карантинних обмежень.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Bookmark the Постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.