Забезпечення надходжень до  бюджету Тарутинської селищної ради

Друк

 

Поповнення бюджету Тарутинської селищної ради одне з головних питань, що перебуває на постійному контролі керівництва Тарутинської селищної ради. Від того який бюджет, залежить фінансування проведення капітальних ремонтів, розвиток комунального господарства, розвиток освіти, медицини та культури в громаді, тощо.

23 червня 2021 року під головуванням заступника селищного голови з питань економіки та бюджету О.Сілоч відбулось чергове засідання Координаційної ради із забезпечення надходжень до  бюджету Тарутинської селищної ради, на яке були запрошені: староста Виноградівського старостинського округу Т.Делік, староста Малоярославецького Другого старостинського округу І.Гуткан,  керівники: ТОВ «Укрзернопром Лан», ТОВ «Югрейн Агро», ФГ «Світанок» та фізичні особи – орендарі.

На засіданні Координаційної ради розглянуто питання про стан сплати  орендної плати за земельні ділянки по договорах оренди станом на 01.02.2021 року по Виноградівському та Малоярославецькому Другому старостинських округах.

У ході обговорення питання орендарі-фізичні особи визнали заборгованість та запевнили, що після збирання врожаю вона буде погашена.

За результатами роботи координаційної ради були прийняті відповідні рішення.                                    

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Bookmark the Постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.