Звернення Тарутинського селищного голови Сави ЧЕРНЄВА до мешканців громади
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/novyu-golova-250x118.jpg)
Шановні мешканці Тарутинської громади! В рамках реформи місцевого самоврядування та децентралізації до Тарутинської селищної ради приєдналося 11 місцевих рад, а саме: Березинська та Серпневська селищні ради, Виноградівська, Вільненська, Калачівська, Красненська, Малоярославецька Друга, Підгірненська, Петрівська Перша, Рівненська та Ярівська сільські ради. 25 жовтня 2020 року відбулись… Докладніше