Рішення Тарутинської селищної ради №  411/4-VII від 25 червня 2018 року “Про встановлення ставок із сплати туристичного збору на 2019 рік”

( Увага! Це не поточна редакція документу. Перейти до поточної? )

Туристичний збір-2019.pdfЗавантажити
Друк

gerb

РІШЕННЯ
про встановлення ставок із сплати туристичного збору
на ___2019___рік

Тарутинська селищна рада
(найменування сільської, селищної, міської ради/ради об’єднаних територіальних громад)

Тарутинського      району  Одеської     області

29 сесія

VII скликання

Код згідно з КОАТУУ  5124755100

 

Керуючися пунктом 268.3 статтєю 268  Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,                Тарутинська селищна  рада

ВИРІШИЛА:

  1. Установити на території Тарутинської селищної ради ставки туристичного збору та затвердити Положення про туристичний збір (додаток1);
  2. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, плануванню бюджету селищної ради                    
  4. Рішення № 279-VII від 03.07.2017 року визнати такими, що втратили чинність1.
  5. Рішення набирає чинності2 з ____01.01.2019 року__.

 

Тарутинський селищний голова                                       І.І.Куруч

МП

______________________________смт. Тарутине ___________________________

(найменування населеного пункту)

25 червня 2018р.

№  411/4-VII


 

Додаток 1до  рішення

Тарутинської селищної  ради

від  25.06.2018 р.  №  411/4  -VIІ 

Положення про туристичний збір

 

  1. Туристичний збір

       Туристичний збір – це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету. 

1. Платники збору

       Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення селищної  ради про встановлення туристичного збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

 

1.2. Платниками збору не можуть бути особи, які:

а) постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, у селі, селищі або місті, радами яких встановлено такий збір;

б) особи, які прибули у відрядження;

в) інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);

г) ветерани війни;

ґ) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

д) особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих та санаторно-курортних закладів, що мають ліцензію на медичну практику та акредитацію Міністерства охорони здоров’я України;

е) діти віком до 18 років;

є) дитячі лікувально-профілактичні, фізкультурно-оздоровчі та санаторно-курортні заклади.

1.3. Ставка збору

      Ставка встановлюється у розмірі 1 відсотка до бази справляння збору, визначеної пунктом 1.4. цієї статті. 

 

1.4. База справляння збору

    Базою справляння є вартість усього періоду проживання (ночівлі) в місцях, визначених підпунктом 1.5. цієї статті, за вирахуванням податку на додану вартість.

     До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в’їзд (віз), обов’язкове страхування, витрати на усний та письмовий переклади, інші документально оформлені витрати, пов’язані з правилами в’їзду.

 

1.5. Податкові агенти

       Згідно з рішенням  селищної  ради справляння збору може здійснюватися: 

а) юридичними особами або фізичними особами – підприємцями, які уповноважуються сільською, селищною або міською радою справляти збір на умовах договору, укладеного з відповідною радою. 

1.6. Особливості справляння збору

       Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання. 

1.7. Порядок сплати збору

 

         Сума туристичного збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується у строки, визначені для квартального звітного (податкового) періоду.

         Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

 

 

 

Секретар селищної ради                                                  А.Б.Куракова

Без коментарів.